Dyskusja ogólna

ogólne informacje o działalności POMOCNA POŻYCZKA POLSKIEJ KORPORACJI FINANSOWEJ SKARBIEC sp. z o.o. (dobra pożyczka)
pomoc w odzyskiwaniu opłat "przygotowawczych"
historie poszkodowanych

Dyskusja ogólna

Postprzez Administrator » Cz lip 29, 2010 3:39 pm

W tym wątku mogą Państwo swobodnie wypowiadać się na tematy związane z PKF SKARBIEC i innymi podobnymi firmami pożyczkowymi.
Administrator
Site Admin

Re: Dyskusja ogólna

Postprzez Administrator » Pn gru 13, 2010 10:53 pm

mariannakucz napisał(a):witam nie ma nic cenniejszego jak to forum .To poprostu ZLOTO.Wlasnie dostalam meilem propozycje ze SKARBCA,a tu masz najpierw poczytalam sobie piekne wypowiedzi na ich temat .Ten niski procent mnie bardzo zaskoczyl i powatpiewalam w ich uczciwosc.Gdyby nie to forum pewnie dalabym sie tez nabrac,a nawet napewno.Dziekuje i pozdrawiam Magda.

Cieszymy się, że za sprawą naszego forum nie zawarła Pani tej umowy.
Pozdrawiam, ADSUM
Administrator
Site Admin

Postprzez piter » Cz gru 30, 2010 1:27 pm

[quote="renka84"]A czy Państwo wiecie coś o firmie POŻYCZKA POLSKA? podobno działają na tej samej zasadzie.Ktoś się nawet zastanawiał,czy to nie jest jakaś spółka Skarbca.
Reklama ich wygląda następująco - nie masz zdolności,u nas uzyskasz kredyt bez sprawdzania i zabezpieczeń.Pogrzebałam trochę w necie i okazuje się,że przysyłają umowę wstępną - podaje się w niej dane,potem uzyskuje się od nich tzw.akceptację,następnym krokiem jest wpłacenie zaliczki w wysokości 5% i szukanie zabezpieczeń tj.np. 3 żyrantów , chociaż się reklamują , że bez zabezpieczeń,jeśli nie znajdziesz zabezpieczenia, o którym wcześniej nie wiedziałeś,zaliczka przepada, bo to przecież ty nie wywiązałeś się z warunków umowy,oni chcieli ci to dać. Uwaga na tę firmę.Miał ktoś z nimi do czynienia?[/quote]

Pożyczka polska dziala na bardzo podobnych zasadach, tutaj mozesz poczytac wiecej:
http://www.forum-kredytowe.pl/tematy1/p ... vt9957.htm
piter

Postprzez Administrator » Cz mar 24, 2011 1:59 am

tajtek napisał(a):Witam. Również dałem się nabrać na tą Dobrą Pożyczkę. W piątek 18 marca wpłaciłem 2500zł niestety dopiero w niedzielę 20 marca odkryłem to forum. Nie wiem co mam teraz zrobić. Może jest ktoś z Lublina co ma podobny problem. Proszę o kontakt nr tel 6958070805 gg 6018030 lub maila tajtek@op.pl.

Witam
Prowadzimy sprawy również dla klientów z Lublina.
Proszę o telefon do nas - postaramy się pomóc w odzyskaniu pieniędzy.
Nr telefon: 537318168
Pozdrawiam, ADSUM
Administrator
Site Admin

Postprzez Administrator » So mar 17, 2012 1:43 am

BaS215 napisał(a):Uff...dzięki za forum.

Cieszymy się że mogliśmy pomóc
pozdr, ADSUM
Administrator
Site Admin

Powrót do FORUM OSÓB POSZKODOWANYCH PRZEZ POMOCNA POŻYCZKA POLSKĄ KORPORACJE FINANSOWĄ SKARBIEC (dobra pożyczka). Opinie o Dobra Pożyczka, Opinie o PKF Skarbiec, Informacje o tym jak odzyskać opłatę przygotowawczą